Obwieszczenie IF-PP.747.17.2025.OP / 22.07.2025
Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 22 lipca o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej inwestycji w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu – decyzja Nr I-Pg-59/25
Zobacz także
„Profilaktyka – podaj dalej” – rusza ogólnopolska kampania na rzecz zdrowia Polaków
04.09.2026
Aktualności
Basen za 1 zł powraca! Specjalna oferta dla posiadaczy Ząbkowickiej Karty Mieszkańca
03.09.2026
Aktualności
Stowarzyszenie Integracja oraz Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie z dotacjami na zadania publiczne
03.09.2026
Aktualności