ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

II Charytatywny Triathlon Rebelianta 8 lipca 2017 - utrudnienia w ruchu drogowym

04.07.2017

W najbliższą sobotę - 8 lipca 2017, odbędzie się II Charytatywny Triathlon Rebelianta. W związku z organizacją imprezy mogą nastąpić utrudnienia w ruchu drogowym w Paczkowie, na drogach 385, 395 oraz w Ząbkowicach Śląskich.

W Paczkowie w godzinach 10 - 12 zamknięty dla ruchu kołowego zostanie cały Rynek, ul. E.Plater, fragment ul. Staszica oraz ul. Młyńska.

W Ziębicach, w godzinach 10:30 - 13:00, na skrzyżowaniu dróg 385 i 395 ruch drogowy będzie kontrolowany przez funkcjonariuszy policji i będzie wstrzymywany na czas przejazdu zawodnika.

W Ząbkowicach Śląskich, w godzinach 11:30 - 14:00, na skrzyżowaniu ul. Kusocińskiego i ul. Żeromskiego ruch będzie kontrolowany również przez funkcjonariuszy policji. Trasa biegu prowadzi przez przejście dla pieszych, które będzie czasowo zamykane dla ruchu kołowego, aby ułatwić zawodnikowi przekroczenie jezdni.

Szczegółowa mapa tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie http://triathlonrebelianta.pl/triathlon/trasa-triathlonu/ 

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na oznakowania oraz zwrócenie szczególnej uwagi na zawodników II Charytatywnego Triathlonu Rebelianta.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.