ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Udane zakończenie wakacji

05.09.2022
W sobotę 3 września na terenie stadionu miejskiego, odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Zakończenie Wakacji”. Impreza zaczęła się na sportowo od biegu z przeszkodami dla dzieci i młodzieży z cyklu RUNMAGEDDON KIDS. Każdy z uczestników miał do pokonania dziesięć przeszkód. Był m.in. bieg przez opony, podciąganie na linach czy przeskok przez przeszkody, a start poprzedzała wspólna rozgrzewka.

Po emocjach sportowych przyszedł czas na szaloną zabawę z dmuchańcami,  bańkami mydlanymi, rysowaniem na sztalugach, malowaniem twarzy, fotobudką i różnymi konkursami organizatorów za które czekały wyjątkowe nagrody. Na wszystkich uczestników festynu czekały darmowe lody, wata, cukrowa i kiełbaski z grilla. Oczywiście największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się festiwal kolorów Holi, gdzie co pół godziny w powietrze wyrzucane były dziesiątki kolorów. Równocześnie trwały zawody na rowerach typu BMX - Game OF Frankie na pobliskim skateparku, podczas których zawodnicy wykonywali widowiskowe triki i akrobacje. Ich wyczyny podziwiała licznie zgromadzona publiczność, a występy oceniali sędziowie. Dzięki pogodzie, wielu atrakcjom i organizatorowi, którym była Gmina Ząbkowice Śląskie jak i wyjątkowo dużej frekwencji najmłodszych mieszkańców naszej Gminy, było to wyjątkowe podsumowanie minionych wakacji pełne emocji, uśmiechu i pozytywnej energii.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.