ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa Krytego Basenu zgodnie z planem

15.03.2018
Burmistrz Marcin Orzeszek wraz z zastępcą, Piotrem Miernikiem odwiedzili dziś plac budowy Krytego Basenu – największej inwestycji w najnowszej historii naszej gminy. Prace postępują w dobrym tempie i zgodnie z planem. Po zakończeniu prac ziemnnych, wykop został zabezpieczony warstwą tzw. „chudego betonu”. Obecnie trwają prace zbrojarskie w zakresie fundamentów.

Budowa Krytego Basenu jest bardzo ważną inwestycją dla Gminy Ząbkowice Śląskie, która pozwoli dalej jej się rozwijać i ugruntować pozycję lidera w regionie. Przypomnijmy, że Ząbkowice Śląskie to jedne z trzech miast powiatowych naszego województwa, które nie ma własnej krytej pływalni. W XXI wieku kryty basen nie jest „zachcianką” samorządu, ale czymś, co każda dobrze rozwijająca się gmina powinna mieć. Bardzo istotne dla samorządu Ząbkowic Śląskich jest to, że uczniowie z naszych szkół będą mogli mieć zajęcia z wychowania fizycznego także na basenie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.