ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY - 7 i 8 lipca 2023 - największa muzyczna impreza w regionie! Moc atrakcji dla dzieci!

05.07.2023
Miasto Krzywej Wieży po raz kolejny zamieni się w największą muzyczną imprezę w regionie. Już 7 i 8 lipca 2023 na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich pojawią się niesamowici artyści. Na scenie w piątek o godz. 19:00 wystąpi Sarius, a o godz. 21:00 Żabson. W sobotę natomiast rockowe mocne granie bo będzie z nami Nocny Kochanek a o 21:00 zespół KULT czyli gwiazda wieczoru.

W sobotnie południe zapraszamy najmłodszych na ul. Św. Wojciecha pod Krzywą Wieżą i do ogrodu Izby Pamiątek Regionalnych przy ul. Krzywej. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych i kulinarnych, konkurencjach sportowych oraz grach i zabawach przygotowanych przez animatorów.


Dni i Noce Krzywej Wieży zapowiadają się niesamowicie! Spodziewamy się wielu gości w naszym mieście!
Dla Waszego komfortu przedstawiamy mapkę, która pomoże wszystkim przyjezdnym sprawne poruszanie się po mieście. Ponadto dla tych mobilnych wskazujemy parkingi, na których zachęcamy pozostawienie samochodów.
Z każdego punktu jest naprawdę blisko do plantów zamkowych, gdzie odbywać się będą wszystkie koncerty!
Zapoznajcie się z poniższą mapką i sami uznajcie jak będzie Wam wygodnie zarówno wjechać do miasta jak i później bez problemu wyjechać w stronę, którą będziecie udawać się na odpoczynek po pełnym wrażeń weekendzie.
 

Szczegóły na plakatach:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.