ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Edukacji Narodowej w Ząbkowicach Śląskich

15.10.2013
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15 października 2013 odbyła się uroczysta akademia z udziałem nauczycieli z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie. Gospodarzem i organizatorem wydarzenia było Gimnazjum Publiczne nr 2 w Ząbkowicach Śląskich. Podczas uroczystości dyrektorom i nauczycielom z gminnych przedszkoli, szkół i niepublicznych placówek oświatowych zostały wręczone podziękowania, nagrody i wyróżnienia.

Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim okazja do odznaczenia zasłużonych wychowawców, pedagogów i nauczycieli. Burmistrz Marcin Orzeszek złożył życzenia oraz wręczył nagrody za osiąganie wyróżniających wyników w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, za zaangażowanie, aktywność społeczną, budowanie postaw społecznych i obywatelskich.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 przygotowali część artystyczną: piosenki, wiersze i skecze. Na zakończenie młodzież wręczyła wszystkim czerwone róże.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.