ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne stowarzyszenia z dotacją na realizację zadań publicznych!

13.10.2023
14 tysięcy złotych dla stowarzyszeń z Gminy Ząbkowice Śląskie!

Stowarzyszenie Klub Seniora Przyjaciele realizować będzie zadanie pod nazwą: I Turniej Brydżowy o Puchar Krzywej Wieży, na które to Stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 6 000,00 zł. Turniej odbędzie się 21 października 2023 r. o godz. 10:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych pl. Marii Skłodowskiej-Curie 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie. W turnieju będzie brało udział 45 osób.

Stowarzyszenie Cantum Laudis realizować będzie zadanie pod nazwą: II Ząbkowicki Przegląd Muzyki Chrześcijańskiej JESTEŚ ŚWIATŁEM, na które to Stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 8 000,00 zł. Już 14 października 2023 r. w kościele parafialnym p.w. Św. Jadwigi przy ul. B. Chrobrego 7 w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się przegląd w trakcie, którego zaprezentuje się 6 zespołów z zakresu muzyki chrześcijańskiej oraz koncert zespołu TylkoTy złożony ze stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.