ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ocena aktualności studium i planów miejscowych obowiązujacych dla Gminy Ząbkowice Ślaskie - komunikat Burmistrza Ząbkowic Śląskich

16.02.2016
W związku z obowiązkiem , wynikającym z zapisu art. 32 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2015 r. poz. 199 z późn. zm.), zamierza się przystąpić do oceny aktualności studium i planów miejscowych obowiązujących dla Gminy Ząbkowice Śląskich.

Wszystkich zainteresowanych   zmianą studium  i planów miejscowych  , proszę o składanie wniosków z propozycją zmiany.

Wnioski należy składać na piśmie w siedzibie Burmistrza Ząbkowic Śląskich , ul. 1-go Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Wniosek powinien zawierać  nazwisko, imię , nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości , której dotyczy.

 

Termin składania wniosków : do  29 lutego 2016 r.

Wzór wniosku w  sprawie zmiany studium i planów miejscowych obowiązujących dla Gminy Ząbkowice Śląskie znajdą Państwo tutaj:

  wniosek.docx

Wnioski będzie można również pobrać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, parter. 

Pełną treść komunikatu znajdą Państwo tutaj: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.