ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Skrzynki pocztowe przed urzędem

12.08.2015
Przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w dniu 1 września pojawią się dwie skrzynki pocztowe. Zostaną one zamontowane, aby ktoś, kto chce tylko zostawić w urzędzie wniosek, pismo czy wiadomość dla których nie potrzebuje potwierdzenia odbioru, nie musiał w tym celu zwalniać się z pracy, ale będzie mógł wrzucić do pismo do skrzynki, z której rano odbiorą je pracownicy urzędu.

Jedna skrzynka będzie przeznaczona na pisma skierowane do Urzędu Miejskiego, druga na pisma do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śląskich. Decyzja ta została podjęta, aby  ułatwić mieszkańcom składanie wniosków do spółki, która przeniosła swoją siedzibę na ul. Jasną 44. Ze skrzynki odbierać ją będą pracownicy ZGK i bezpośrednio przewozić do siedziby spółki. 

 

Możecie Państwo kierować swoje spostrzeżenia, wnioski i sprawy drogą elektroniczą na adres: 

urzad@zabkowiceslaskie.pl,burmistrz@zabkowiceslaskie.pl lub marcin.orzeszek@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.