ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Braszowicach

29.10.2013
Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Braszowicach oficjalnie wstąpili w poczet społeczności szkolnej – 25 października odbyła się uroczystość pasowania na ucznia.

W świetlicy wiejskiej zgromadzili się pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawcami i rodzicami. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny, który nagrodzony został owacjami na stojąco.
Aktu pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły Jerzy Kacik wraz z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali z rąk burmistrza kolorowe odblaski mające zapewnić bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Miłym akcentem było wręczenie upominków przygotowanych przez rodziców oraz zaproszonych gości.

Przed maluchami wiele trudu w osiągnięciu wiedzy. Życzymy więc wiele radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w szkole.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.