ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu

21.06.2013
Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w gminie Ząbkowice Śląskie na podstawie Ogłoszenia Nr 2/EKS/2013 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 29 maja 2013 r.

Informuję, że  w dniu 21 czerwca 2013 r. został rozstrzygnięty konkurs na zadanie:

Rozwój sportu dzieci, młodzieży i dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie w procesie szkolenia sportowego, uczestnictwo w treningach i meczach – w wyniku którego wybrano następującego oferenta: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „RAZEM”  z siedzibą w Stolcu 101, 57-200 Ząbkowice Śl. Wysokość przyznanych środków publicznych na wsparcie zadania wynosi : 50 000,00 zł.

                                                                                                Zastępca Burmistrza
                                                                                                  /-/ Piotr Miernik

Sporządziła: Anna Marcinków

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.