ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Święto wszystkich pań – i małych, i dużych – uczciliśmy w tym roku kilkoma akcjami. Redaktorzy „Nowinek z Jedynki” przygotowali dla nauczycielek i pracownic życzenia oraz wręczyli pamiątkowe kartki. Dla naszych uczennic pracowicie wycinali czerwone serduszka z napisem „Jesteś kobietą – jesteś wyjątkowa”. To motto towarzyszyło nam przez cały dzisiejszy dzień.

            Z okazji Dnia Kobiet w holu szkoły pojawiła się także wystawa prac plastycznych „Z modą przez wieki”. Wiadomo przecież, że niezależnie od tego, w jakich czasach żyjemy i jakie mamy środki, kobiety uwielbiają modę. Ta natomiast w ciągu stuleci zmieniała się wielokrotnie, co świetnie uchwycili nasi młodzi artyści.

            W tym miejscu raz jeszcze pragniemy złożyć wszystkim Paniom serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i zadowolenia z wykonywanej pracy. Pamiętajcie – każda z Was jest wyjątkowa, a świat bez kobiet byłby smutny, nudny i nijaki. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.