ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Podsumowanie Projektu Plaża 2019

04.10.2019
Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich odebrali z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego podziękowania za uczestnictwo w tegorocznym Projekcie Plaża.

Przypomnijmy – w dniach 12-14 lipca delegacja Gminy Ząbkowice Śląskie jako partner wiodący Województwa Dolnośląskiego uczestniczyła w „Projekcie Plaża” telewizji TVN w Kołobrzegu. Przez 3 dni promowaliśmy tam nasze najsłynniejsze zabytki i atrakcje turystyczne, wspólnie z Kopalnią Niklu, Chryzoprazu i Opalu w Szklarach. Dodatkowo, telewizja TVN wyemitowała krótki materiał  o naszym mieście (można go obejrzeć TUTAJ).

Efekty tej akcji promocyjnej już zaczynamy dostrzegać – coraz więcej odwiedzających nas turystów wspomina, że właśnie tam po raz pierwszy usłyszeli o Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich, numerze 1 w Polsce oraz historii grabarzy z miasta Frankenstein.

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego za zaproszenie do współpracy, Kopalni Niklu, Chryzoprazu i Opalu w Szklarach za wspólną promocję naszej gminy oraz wszystkim partnerom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w Kołobrzegu. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.