ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielkie sprzątanie Osiedla Pallotyńskiego!

13.05.2019
W sobotę, 11 maja odbyło się wielkie sprzątanie osiedla Pallotyńskiego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Osiedlowy uśmiech” wraz z Zarządem Osiedla Pallotyńskiego. Dzieci zaopatrzone w rękawice i worki zaangażowały się w tę akcję, podczas której zebrano kilka worków śmieci. Dzięki temu wokół osiedla Pallotyńskiego zrobiło się czysto i przyjemnie.

 „Wszystkie nagrody rozdane, kiełbaski usmażone, a co najważniejsze nasze osiedle czyściutkie. Dziękujemy Wszystkim mieszkańcom, dzieciom za zaangażowanie oraz Burmistrzowi Marcinowi Orzeszek za spotkanie z Naszymi dzielnymi i pracowitymi dziećmi” – skomentowało  na swoim portalu społecznościowym Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „Osiedlowy uśmiech”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.