ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Długi weekend w ząbkowickim Słonecznym Parku Wodnym

10.06.2020

Masz plany na długi weekend? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas, czy wolisz jednak spokój i odpoczynek? To wszystko znajdziesz w ząbkowickim Słonecznym Parku Wodnym, który jest otwarty przez siedem dni w tygodniu w godzinach 6:00 – 22:00. Wodne atrakcje, masażery,  wanny jacuzzi, czy sześćdziesięciometrowa zjeżdżalnia anaconda to doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego dla dzieci, osób dorosłych oraz seniorów. Tu nie sposób się nudzić i bezpiecznie zażywać kąpieli.

W Słonecznym Parku Wodnym czekają m.in.:

Basen sportowy – dla osób, które chcą konkretnie popływać! 6 torów o długości 25m i głębokości od 1,35m do 2m!

Basen rekreacyjny – idealne miejsce doskonałej zabawy i wypoczynku dla całej rodziny. Mnóstwo wodnych atrakcji takich jak kaskada wodna, masaż ścienny, masaż denny podwójny, gejzery powietrzne, ławki rurowe z masażem powietrznym, leżanka z masażem z podwójnym stanowiskiem, usatysfakcjonuje miłośników wodnej zabawy, masaży, wypoczynku oraz rehabilitacji!

Brodzik – w którym dzieci bawią się bezpiecznie w odpowiednio ciepłej i płytkiej wodzie. To idealne miejsce na oswojenie maluchów z wodą i stawianie pierwszych kroków przed przyszłą nauką pływania!

Wanny Jaccuzzi – dla leniuchów oraz tych, którzy chcą się zrelaksować i odpocząć!

Anakonda – zjeżdżalnia o długości 60 m, dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę z nutką adrenaliny!

Długi weekend to również idealna okazja do skorzystania z naszych najnowszych pozycji w cenniku – biletów rodzinnych 3-godzinnych! 2+1, 2+2, a może 2+3 czy 2+4? Tylko u nas specjalna oferta dla rodzin, która umożliwia wejście na 3 godziny, w ciągu których Wasze dzieciaki wybawią się „po kokardki”!

Przypominamy także, że wciąż w sprzedaży są karnety PRESTIGE półroczne i roczne – TO NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA!

To jeszcze nie wszystko – już dzisiaj możecie kupić karnet przez internet wchodząc na naszą stronę www.basenzabkowice.pl

Życzymy wszystkim bezpiecznego DŁUGIEGO WEEKENDU i obowiązkowo widzimy się w Słonecznym Parku Wodnym

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.