ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XX Wojewódzki Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Stolcu

14.07.2015
Już po raz XX na boisku sportowym w Stolcu odbył się Wojewódzki Festiwal zespołów Kół Gospodyń Wiejskich. W tym roku wzięło w nim udział 37 zespołów z całego Dolnego Śląska. Mnóstwo dobrej, ludowej muzyki, pięknego śpiewu i wspaniałej zabawy. Dziękujemy wszystkim zespołom za uświetnienie XX Festiwalu. Każdy z zespołów otrzymał również nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich i Sejmik Województwa Dolnośląskiego. W tym roku wystąpiły zespoły:

Cantata, Stolczanie, Siekiereczki, Tarnawianki, Lasowiaczek, Lubnowianie, Woliborzanki, Olszaniacy, Górnianki, Borowianki, Dzikowianki, Goliszowianie, Wesołe Nutki, Braszowiczanki, Ożaranki, Aster, Cicha Woda, Ślężanki, Kukułki,Ścinawianki, Tlumaczowianki, Jugowianki, Niwianki, Katarzynki, Starczowianki, Leszczynki, Sulisławiczanki, Waliszowianie, Ciepłowodzianki, Macieje, Kulinianie, Tarnawiczanki, Wilczanie, Kądziołka, Gorzanów, Gózanie oraz Sami Swoi.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.