ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Zakochani w Gminie Ząbkowice Śląskie” – konkurs na FB z okazji Walentynek!

04.02.2022
Zbliża się ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH ❤ więc zapraszamy Wszystkich do wspólnej zabawy. Pokażmy miłość w naszej pięknej gminie - zachęcamy do spacerów i wypadów z Partnerem/Partnerką, które można utrwalić na zdjęciu i uwiecznić wyjątkowe momenty.

Czy macie ulubione miejsca, gdzie spędzacie czas z ukochaną osobą? A może wybierzecie się na romantyczny spacer lub kolację w Walentynki do lokalu w Gminie Ząbkowice Śląskie? Lub znajdziecie wyjątkowe ząbkowickie symbole miłości, przy których warto się sfotografować?

Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.

Na Wasze zdjęcia ukazujące miłość w naszej gminie czekamy do niedzieli 13 lutego 2022 r. do północy.

Zasady:

1. Przesłanie poprzez „Wyślij wiadomość” na Facebooku do strony „Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina” do 13.02.2022r do godz: 24:00 zdjęcia wykonanego na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie wraz z nazwą lub krótkim opisem miejsca, gdzie zdjęcie zostało wykonane (np. „w Parku Miejskim”, „ przy ul. 1 Maja”, „obok Krzywej Wieży”).

2. Polubienie strony „Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina” na Facebooku.

14.02.2022 o godz. 12:00 na stronie „Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina” pojawi się post konkursowy z wszystkimi otrzymanymi zdjęciami.

Od tego momentu do niedzieli 20 lutego będzie można „lajkować” zdjęcia – zwycięży autor zdjęcia z największą liczbą reakcji.

POBIERZ REGULAMIN

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.