ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dziękujemy sponsorom „XIV WEEKENDU Z FRANKENSTEINEM”

06.09.2012
Organizatorzy "XIV Weekendu z Frankensteinem" składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe czternastej edycji imprezy. Dzięki współpracy i uprzejmości instytucji i firm z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie, jedno z największych cyklicznych przedsięwzięć kulturalnych znajdujących się w kalendarzu naszej gminy mogło odbyć się w tym roku z pełnym entuzjazmem i zapleczem wielu atrakcji.

Podczas minionego weekendu mogliśmy uczestniczyć w wielu koncertach, nie tylko lokalnych zespołów ale także tych znanych w całej Polsce; mogliśmy gościć delegacje z miast partnerskich; brać udział w happeningach i konkursach; obcować z wyższą kulturą (Tatr Muzyczny CAPITOL) a także być świadkami historii i rekonstrukcji polsko-czeskiej bitwy przy pełnej, średniowiecznej aranżacji.

Burmistrz Marcin Orzeszek w imieniu mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie dziękuje wszystkim za sponsoring, zapał i determinację w tworzeniu kultury, kierując wyrazy szczególnych, zasłużonych podziękowań na ręce Banku Spółdzielczego w Ząbkowicach Śląskich za sfinansowanie spektaklu pt. "Frankenstein" w wykonaniu Teatru Muzycznego "CAPITOL" z Wrocławia oraz firmie Legrand za wsparcie finansowe imprezy

oraz składa podziękowania firmom:

BANK ZACHODNI WBK (Oddział w Ząbkowicach Śląskich)

ELEKTRO-PATRNER

GURPA PEP - BIOMASA ENERGETYCZNA

BANK BGŻ

Państwa wola współpracy i dawania oraz uprzejmość świadczą o wysokim poziomie zaangażowania społecznego w kulturalny rozwój naszej gminy oraz o szacunku dla tradycji i dziedzictwa kulturowego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.