ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Międzynarodowy Festiwal Teatru w Ząbkowicach Śląskich

28.03.2013
12 kwietnia 2013 roku Ząbkowice Śląskie będą obchodzić Międzynarodowy Festiwal Teatru pod hasłem „Amatorski teatr łączy ludzi”. Wydarzenie to realizowane jest w ramach mikroprojektu „Kultura zbliża narody i pokolenia”. Projekt ten jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska Rzeczpospolita Polska 2007-2013 „Przekraczamy Granice”.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie i rozwój współpracy mieszkańców miast partnerskich : Ząbkowice Śląskie i Cerveny Kostelec poprzez wspólne realizacje działań o charakterze kulturotwórczym. Naszym zamierzeniem jest poznanie kultury pogranicza polsko-czeskiego, form spędzania czasu wolnego przez różne pokolenia mieszkańców miast partnerskich, zwracając przy tym szczególną uwagę na zakres zainteresowań teatrem, muzyką i fotografią. Poprzez realizację projektu chcemy nawiązać kontakty osobiste między mieszkańcami z miast partnerskich: dziećmi i młodzieżą, członkami teatrów amatorskich oraz osobami interesującymi się szeroko rozumianą sztuką fotografowania, muzyką. Teatrem
i historią obu regionów.

godz. 17.00 - STOWARZYSZENIE ANIMATORÓW KULTURY
„Baśń o Krzywej Wieży, Diabelskim Łowcy i Anielskim Wysłanniku”

godz. 18.00 - DS NA TAHU při MKS Červený Kostelec „PAMĚTI AMOROVY”

Miejsce : Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Sala widowiskowa

wstęp : BEZPŁATNY !

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.