ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wymiana dachu szkoły w Zwróconej - znamy wykonawcę

29.05.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Wymiana pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej w Zwróconej" za najkorzystniejszą została uznana i wybrana oferta nr 3, złożona przez:

P.H.U. "MARBUD" Marek Majerczyk
ul. Kamieniecka 20, 57-200 Ząbkowice Śląskie 

Uzasadnienie: 
Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2018r. poz. 1986 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę: P.H.U. "MARBUD" Marek Majerczyk Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.