ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Czyste powietrze wokół nas”.

29.03.2012
28 marca 2012 r. w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Ząbkowicach Śląskich odbyło się zakończenie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Ząbkowicach Śląskich pod hasłem ,,Czyste powietrze wokół nas- mamo, tato, nie pal przy mnie”. Celem konkursu było uświadamianie dzieciom wpływu biernego palenia na zdrowie człowieka, a szczególności wykształcenie umiejętności rozpoznawania różnych źródeł dymów zanieczyszczających powietrze wokół nas.

Dzieci z przedszkola Nr  2 przy okazji imprezy spotkały się w ramach  Klubu Zdrowego Przedszkolaka. Zaprezentowały się w wierszach, piosenkach, zabawach muzyczno- ruchowych oraz quizie, utrwalając posiadana już wiedzę na temat szkodliwości rożnego rodzaju dymów zarówno dla człowieka jak i otaczającej przyrody.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami, a główne nagrody z rąk Pani Małgorzaty masełko- koordynatora konkursu otrzymali:

I miejsce- Kasia Tuła z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 2
II miejsce- Radosław Pogodziński z Przedszkola Publicznego Nr 5
III miejsce- Andrzej Urbański z Przedszkola Publicznego Nr 2
IV miejsce- Kinga Kulikowska z Przedszkola Nr 5

Gratulujemy!

Całości imprezy towarzyszyły wspaniale humory i nastroje dzieci. Nad przebiegiem imprezy czuwała Pani Monika Wisła- Żuławiak przy współpracy Pani Danuty Miłoś.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.