ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Prace nad oceną konkursu na film o Ząbkowicach rozpoczęte

31.05.2012
Specjalnie powołana Komisja Konkursowa rozpoczęła obrady nad wyborem zwycięzcy. Gala Finałowa - 23 czerwca 2012 roku. Zapraszamy także wszystkich mieszkańców do obejrzenia konkursowych filmów oraz oddania swojego głosu – filmy dostępne na stronie „Expressu Miejskiego” już od 1 czerwca.

Dnia 29 maja 2012 r. o godz.16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego zebrała się powołana przez Burmistrza Marcina Orzeszka Komisja Konkursowa, mająca rozstrzygnąć  konkurs na film  promocyjny o Ząbkowicach Śląskich pt. „Nakręcamy Ząbkowice Śląskie”.

Jury powołane zostało w następującym składzie:

 1. przewodniczący – Piotr Wereśniak
 2. zastępca przewodniczącego - Konrad Imiela
 3. członek – Krzysztof Andrzejewski
 4. członek – Zdzisław Burnat
 5. członek – Dawid Chochorowski
 6. członek – Bogusława Cwek
 7. członek – Agnieszka Dziedzic
 8. członek – Ewa Figzał
 9. członek – Iwo Gawryjołek
 10. członek – Kinga Grabowy
 11. członek – Natalia Junik
 12. członek – Stanisław Jurcewicz
 13. członek – Marta Kilian
 14. członek – Krzysztof Kubański
 15. członek – Robert Kucinski
 16. członek – Grażyna Kwiecińska
 17. członek – Zbigniew Łupak
 18. członek – Anneta Mielcarska-Cisło
 19. członek – Jerzy Organiściak
 20. członek – Ewa Pazdioara
 21. członek – Sylwia Różalska
 22. członek – Monika Wielichowska
 23. członek – Dorota Wrona

Celem obrad komisji było wyłonienie najlepszego filmu o Ząbkowicach Śląskich, który będzie pełnił funkcję promującą miasto. Wpłynęło 16 filmów, każdy z nich został poddany skrupulatnej ocenie pod względem kilku kryteriów – zgodność z tematem, atrakcyjność wizualna, walory techniczne. Dla każdego kryterium przysługiwała punktacja od 0 do 10, członkowie jury głosowali indywidualnie na swoich kartach ocen.

            Nie wszyscy ze składu jury mogli przybyć na zebranie komisji, dlatego ocenią filmy indywidualnie.  Główna nagroda dla zwycięzcy w wysokości 5 000,00 zł zostanie wręczona podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursu zaplanowanej na 23 czerwca 2012 r. w sali kinowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

            Od 1 do 14 czerwca zagłosować na film będzie mógł także każdy z nas na portalu patrona medialnego imprezy http://zabkowice.express-miejski.pl/. Film, który zdobędzie najwięcej internetowych głosów publiczności, otrzyma dodatkową gratyfikację w kwocie 1000,00 zł.

            Serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się w głosowanie oraz do uczestnictwa w gali rozdania nagród. Bądźmy świadkami i współtwórcami wydarzeń promujących Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.